BOKI-TZ
Božetice 54
399 01 Milevsko
info@boki-tz.cz

Nabízené technologie a produkty

 • Zahraničně obchodní činnost

 • Dovoz náhradních dílů pro pece IPSEN, servis pro kyslíkové sondy PROCESS ELECTRONIC

 • Výhradní zastoupení níže uvedených firem pro Českou a Slovenskou republiku

 • Mezi naše partnerské firmy se zařadila slovenská firma ELMONT JM
 • . Předmětem naší spolupráce je zejména servis kyslíkových sond Process Electronic.

   

  DODUCO GmbH - Německo

  DODUCO GmbH - Německo

  elektrické kontaktní materiálý

  Firma má samostatný výrobní závod nýtů ve Šanělsku a je přítomna v Číně a Americe. Hlavní specializace je výroba kontaktních materiálů na bázi drahých kovů. Katalog materiálů - viz:katalog Doduco. Firma spolupracuje na vývoji nových technologií, materiálů s předními elektrotechnicky orientovanými firmami, jako např. ABB, Siemens, AEG, Bosch, Schneider Elektric, Mercedes, VW.

  Reference v ČR a SR


  ABB, Siemens, Schneider Elektric, OEZ Letohrad, Petri Parts, Kovolis Vrdy, Obzor Zlín, Microtherm Police, Elektropřístroj Modřany, TRW Benešov, Tyco Trutnov,Amtek Písek, Hobero Rokycany, Hengstler Kežmarok, SEZ Krompachy, DUO Opočno, ITB Transito, Continental Automotive Systems Czech Republic, Invensys Appliance Controls,Schurter, Hronovský,SAFINA....
   

  EBNER Industrieofenbau GmbH - Rakousko

  EBNER Industrieofenbau GmbH - Rakousko

  pece pro průmysl oceli, hliníku a barevných kovů

  Průmyslové pece pro žíhání oceli a barevných kovů, včetně homogenizačních a kalících linek pro zpracování hliníku. Horizontální, věžové, komorové a zejména poklopové pece s využitím převážně vodíkové nebo dusíkové atmosféry, vytápění elektrické nebo plynové. Firma má celosvětovou působností, v USA a v Číně má vlastní výrobní závod a prodejní servis. Vývoj nových zařízení a technologií je hnací silou firmy.

  Reference v ČR a SR


  ArcelorMittal VP Frýdek Místek, Al Invest Břidličná, KWW Beroun, Kovohutě Rokycany , ŽDB Bohumín, Kovohutě Holding DT, Čelákovice, ALCAN Děčín, Měď Povrly, Železiarne Podbrezová, ČKD Žandov,...

   

  Rübig GmbH & Co KG

  Rübig GmbH & Co KG

  zařízení a technologie pro tepelné zpracování

  RÜBIG GmbH & CO KG
  založena 1946, globální dodavatel technologií a zařízení pro kovozpracující průmysl. Firma je rozdělena do čtyř strategických divizí pro kovací techniku, kalicí techniku, aluminium a konstrukci zařízení. Firma Rübig je v kovozpracujícím oboru považována za kompetentní centrum, vycházející z dlouholeté znalosti materiálů společně s nejnovějšími technologiemi a inovacemi, které poskytuje svým zákazníkům..
  Divize konstrukce zařízení dodává jednotky tepelného zpracování podle individuálních potřeb od r. 1991. Velkou část svého know-how získala z provozu vlastní kalírny a tyto zkušenosti zúročila přímo v konstrukci zařízení, jejímž projevem je koncepce
  „SIR – Surface Improvement by RÜBIG“, projevující se nejen perfektním povrchem, ale zároveň nezanedbatelným snížením nákladů, zvýšením výkonu a dalším vývojovým potenciálem.
  Zejména svými klíčovými systémy – Micropuls® Everest, Micropuls® Diamond Xtended a Micropuls® Procoat – dosahuje RÜBIG vrcholu v nitridaci a povlakování.
  Technologie MICROPULS® se nejvíce uplatňuje u dílů pro automobilový průmysl (ozubená kola, hřídele, náboje kol, motorové komponenty,…) letecký průmysl (součástky plynových turbin, podvozky, pohony,…) jako i pro výrobu nástrojů. Zásadní roli zde hraje zvýšená odolnost proti opotřebení, korozi a snížení tření. Životnost konstrukčních dílů tak lze zmnohonásobit. Ve srovnání s postupy klasického tepelného zpracování dosahují technologie MICROPULS® přesvědčivých výsledků svou flexibilitou, snadnou integrací do existujících výrobních linek a příspěvkem ke snížení výrobních nákladů (jako např. snížením potřeby následného opracování). Systém navíc pracuje téměř bez emisí a má tak pozitivní efekt na energetickou bilanci a ekologii.

  Reference: Nitech a.s., TOS Varnsdorf a.s., VÚHŽ a.s., ZPS Frézovací nástroje a.s., Böhler Uddelholm CZ s.r.o.,
   

  SECO/WARWICK EUROPE S.A. -Polsko

  SECO/WARWICK EUROPE S.A. -Polsko

  vakuové a nízkotlaké pece pro tepelné zpracování

  Výroba vakuových kalicích , popouštěcích, CEMENTAČNÍCH a sintrovacích pecí vysoké kvality a progresivního řešení. Firmou SECO/WARWICK EUROPE jsme rozšířili naší nabídku vakuových kalicích a popouštěcích pecí o již v praxi ověřené vakuové nízkotlaké cementační pece, které jsou vhodné i pro malé kalírny a zbaví Vás starostí o olejové či solné lázně. V nabídce máme také vakuové pece pro nízkotlakou cementaci s olejovou kalicí lázní.
  Ve vakuových pecích SECO/WARWICK jsou zpracovávány materiály pro kosmický, letecký, strojírenský a automobilový průmysl.

  Firmy má vlastní vývojové a konstrukční středisko, působnost celosvětová.

  Reference v ČR a SR


  PRIKNER Tepelné zpracování kovů, s.r.o.; GALVAMET Vsetín;
   

  BÜLTMANN GMBH, Německo

  BÜLTMANN GMBH, Německoinovativní, flexibilní, samostatná zařízení jako i kompletní výrobní linky dodávané na klíč pro loupání, rovnání, tažení a adjustáž tyčí, trubek a profilů
   

  CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o. - Polsko

  CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o. - Polsko

  průmyslové pračky a odmašťovací zařízení

  Výrobce průmyslových praček a stojanů pro vodu a uhlovodíková rozpouštědla, určených pro praní a odmašťování dílů, součástek a podsestav v galvanovnách, lakovnách a také v průmyslu automobilovém, leteckém, zbrojním, důlním a ocelářském. Tato zařízení se používají i v opravnách.
  Výrobce vakuových destilátorů roztoků „VACUUM-DEST“ a destilátorů „AQUA-DEST“ pro vakuové čištění provozní vody.
  Výrobce technologických košů .
  Zastoupení firmy WEBER ULTRASONIC GmbH, výrobce ultrazvukových generátorů a převodníků.

   

  C.E.I.A. Spa - Itálie

  C.E.I.A. Spa - Itálie

  indukční zařízení a příslušenství, ultrazvukové pračky

  Průmyslové středo - a vysokofrekvenční generátory
  Modulární systém Power Cube Family - spolehlivý a velký výkon při malých rozměrech pro:
  - pájení
  - kalení
  - ohřev pro kování
  - lokální ohřev
  - žíhání

  Reference: Culobel, Kalírna Chytil, Precision Tubes, C-com, PV Czech, Andrew, Vipo, Valeo, Pilana Wood, CZ-Eika, KSK, VSCHT Praha, Prikner-Tepelné zpracování kovů, Poppe+Potthoff
   

  PROCESS-ELECTRONIC GmbH - Německo

  PROCESS-ELECTRONIC GmbH - Německo

  řízení tepelných procesů, kyslíkové sondy

  Sofistikované systémy řízení procesů chemicko tepleného zpracování kovů pro jednotlivé pece i celé kalírny. Výrobce sond pro měření nauhličující a nitridační atmosféry. Náhradní díly sond a jejich servis - viz.boki-TZ.

  Reference v ČR a SR


  Meopta Přerov; Jihostroj Velešín; Stavostroj Nové Město nad Metují; Řetězy Vamberk; PRIKNER-tepelné zpracování kovů; Česká zbrojovka; Kalírna Zlín; ECOSOND; ZTS Dubnica; VSS Košice; Železiarne Podbrezová; INA Skalica; Segnor Budyně; Šroubárna Turnov a.s.; WERA Werk; AXL Semily; Q.I.P.; Timken CZ;,SACHS Slovakia Trnava; Schimano CZ Karviná; Meduna Vakuová kalírna; GALVAMET; ŠKODA Auto; ŽĎAS Žďár n.Sázavou; MIBA Dolný Kubín; MIBA Vráble; Bystrica; GMA Kaplice; BRANO; ČZ Strakonice; Meister Moravia; ČZ Řetězy; Sauer-Danfoss; Novogear, Gevorkyan; Bodycote Brno;..
   

  BRAUN Maschinenfabrik GmbH - Rakousko

  BRAUN Maschinenfabrik GmbH - Rakousko

  dělení kovů brusným kotoučem

  Firma zaměřená na výrobu zařízení pro dělení kovových materiálu za tepla i za studena brusnými kotouči (vhodné zejména pro tvrdokovy, legované oceli) a broušení povrchu pod vysokým tlakem. U řezání tvrdých kovů oproti pilám nižší hladina hluku, čistější řez a vyšší výkon.

  Reference v ČR a SR


  Třinecké železárny, ŽDB Group
   

  FRIESS GmbH - Německo

  FRIESS GmbH - Německo

  elektrostatické čištění olejů a skimery

  Mobilní i statické elektrostatické čistčky olejů, pracující za plného provozu čištěného zařízení. Výrazně prodlužují životnost olejů a přinášejí zisk zejména u technicky náročných hydraulických provozů, kde zabraňují zanášení ventilů a zadírání mechaniky. Vyčistěný olej lze zařadit do vyšší kvalitativní kategorie. Odstraňují mechanickými filtry nezachytitelné nečistoty od 0,05 mikronu. Současně při čištění oleje sníží obsah vody v oleji do 100 ppm. S odlučovačem lze čistit i olej, který obsahuje 1 % vody. Do 500 ppm lze čistit bez odlučovače vody, aniž by byl účinek čištění snížen. Zařízení mají patent německý a evropský, certifikáty TÜV, CE. Skimmery pro odstraňování olejů z hladiny kapalin. Firma má vlastní vývoj, působnost je celoevropská.

  Reference v ČR a SR


  SEZ Dolný Kubín; MEA Plzeň; ORPA Lanškroun; Tyco Trutnov; Agroplastik Doudleby; Alcan Děčín; WERA Werk Bystřice nad Pernštejnem; EVIA Vítkovice; HAYES Alukola Ostrava; ROCOM Horné Janíky; KERMI; BROSE CZ; Wizenmann
   

  DAM Härtetechnik GmbH - Německo

  DAM Härtetechnik GmbH - Německo

  ochranné paasty proti cementaci a nitridaci

  Distribuce ochranných past DAM pro Českou a Slovenskou republiku byla převedena na naši sesterskou firmu 4TEK EUROPE s.r.o.. DAM Härtetechnik se specializuje na výrobu izolačních prostředku pro tepelné zpracování kovů.

  Ochranné pasty LUISO proti cementaci, vakuové cementaci, nitridaci, plazmové nitridaci a oxidaci. Charakteristika ochranných past DAM:
  bez rozpouštědel
  šetrné k životnímu prostředí, bez zápachu
  viskozita a stékavost nastavitelné vodou
  doba schnutí pouze 30 min
  dobrý ochranný účinek
  zbytky odstranitelné vodou (případně kartáčem)

  Reference v ČR a SR


  Prikner-tepelné zpracování kovů, Meduna vakuová kalírna, Kalireň; Kalírna Zlín, Jihostroj Velešín, Galvamet...
   
  ;